8664 BRECCIA IMPERIALE ORIGINAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8664 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 304cm / 120inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2584kg |
| Block | 8664 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 304cm / 120inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2581kg |
| Block | 8664 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 304cm / 120inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2581kg |
| Block | 8664 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 304cm / 120inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1615kg |
| Block | 8664 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 6 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 304cm / 120inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1292kg |